R184-A92-AAJ1 | Gigabyte Dual Xeon 6 SoC Xeon 6900 w/ P-cores 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €5.266,84 |
| Kime 2 | €5.162,00 €5.266,84 (%1.99kaydedildi) |
| Kime 5 | €5.057,00 €5.266,84 (%3.98kaydedildi) |
| itibaren 10 | €4.951,00 €5.266,84 (%6kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R184-A92-AAJ1
Gigabyte R184-A92-AAJ1 Barebone Sistemi ile Maksimize Edilmiş Ön Erişim Depolama, Alan Tasarrufu Sağlayan Bir Tasarımda
Gigabyte R184-A92-AAJ1 barebone sistemi, en yeni Intel® Xeon® 6 işlemciler etrafında inşa edilmiştir. Öne bakan 12 yuvalı düzeni, Gen5 NVMe, SATA ve SAS-4'ü destekleyerek yüksek hızlı veri erişimi ve yoğun depolama gerektiren senaryolar için idealdir, hava akışı veya servis kolaylığından ödün vermeden.
Neden Gigabyte R184-A92-AAJ1'i Seçmelisiniz?
Bu sistem, işlem gücünün olağanüstü G/Ç bant genişliği ile birleşmesi gereken yerlerde mükemmel performans gösterir. Xeon® 6 CPU'lar için çift soket desteği paralel performansı mümkün kılar ve geniş PCIe Gen5 hat entegrasyonu, hızlandırıcılar, NIC'ler veya eklenti denetleyicileri için yüksek hızlı bağlantı sağlar. 12 yuvalı hot-swap sürücü tasarımı, işletmelere depolama katmanlarını değişen iş yükü ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirme esnekliği sunar. Kompakt ama özellik bakımından zengin R184-A92-AAJ1, yazılım tanımlı altyapı, sanallaştırılmış ortamlar ve yüksek verimli depolama geçitlerine uygundur.
İleriye dönük uyumlu platformlar konusundaki uzun süreli itibarı ile Gigabyte, yarının bilişim zorluklarını ele alan altyapı çözümleri sunmaya devam etmektedir. Termal olarak optimize edilmiş kasa tasarımlarından, yüksek verimlilikte enerji teslimatına ve akıllı bileşen onaylamaya kadar Gigabyte sunucuları kalıcı güvenilirlik, hızlı dağıtım ve en gelişmiş veri merkezi teknolojileri için destek sunar.
- Ağ Oluşturma
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
Yarının dijital dünyası için geliştirilmiş ileri düzey sunucu altyapınızın, performans ve uyum kabiliyetini bugün Happyware'den güvenceye alın. Güvenilir tedarikçiniz olarak Gigabyte R184-A92-AAJ1'i seçin.
Gigabyte R184-A92-AAJ1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R184-A92-AAJ1 | Çift Xeon 6 SoC / Xeon 6900 w/ P-cores İşlemci, 12x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x OCP, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon 6 SoC/Xeon 6900 w/ P-cores Intel Xeon 6 Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 288 adede kadar çekirdek |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x BR (LGA 7529) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 MRDIMM/RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 12x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I350-AM2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 8 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, Hybrid/Private Cloud Server, Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 43.5 mm |
| Derinlik | 815 mm |
| Ağırlık | 17.2 kg |
| Not | |
Gigabyte R184-A92-AAJ1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x1 M-Key M.2 2280 (NVME, PCIe Gen 5) 0, x2 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 5) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 2 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 2000W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 6TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | MRDIMM, RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 12 |
| Soğutucu Sayısı: | 8 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Enterprise Applications, Enterprise Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, High End Enterprise Server, Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 1U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R184-A92-AAJ1 |
| İşlemci Kod Adı: | Granite Rapids |
| İşlemci Soketi: | BR (LGA 7529) |
| İşlemci Türü: | Xeon 6 SoC, Xeon 6900 w/ P-cores |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





