R184-S90-AAV1 | Gigabyte Dual Xeon 6 SoC Xeon 6700 w/ E-cores Xeon 6700 w/ P-cores Xeon 6500 w/ P-cores 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €3.381,58 |
| Kime 2 | €3.314,00 €3.381,58 (%2kaydedildi) |
| Kime 5 | €3.247,00 €3.381,58 (%3.98kaydedildi) |
| itibaren 10 | €3.179,00 €3.381,58 (%5.99kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R184-S90-AAV1
Yeni Nesil Hesaplamayı Hızlandırın ve Yarınki Veriler İçin Tasarlanmış Gen5 ve Xeon 6 ile Güçlendirilmiş Gigabyte R184-S90-AAV1 Barebone Sistemi Tanıtıyoruz
Gigabyte R184-S91-AAV1, karma iş yükü ortamlarını hassasiyetle yönetmek için tasarlanmış, 1U çift soketli bir sunucu sunuyor. En yeni Intel® Xeon® 6 işlemcilere destek sunan bu platform, yüksek hızlı NVMe flash için altı ön E1.S yuva ile sekiz hibrit Gen5 NVMe/SATA/SAS-4 yuva arasında benzersiz bir şekilde denge kurarak hızlandırma ve kapasiteyi mükemmel bir şekilde dengeliyor. Farklı depolama katmanlaması ve güçlü hesaplama verimliliği talep eden yüksek yoğunluklu dağıtımlar için ideal bir tercihtir.
Gigabyte R184-S91-AAV1 Neden Tercih Edilmeli?
R184-S91-AAV1, kompakt bir form faktöründeki dikkat çekici çift katmanlı depolama mimarisi ile öne çıkıyor. E1.S yuvaları ultra düşük gecikme süresi ve yüksek IOPS sağlarken, ek sekiz yuva ölçeklenebilir uygulama büyümesi için esnek hot-swappable sürücüleri destekler. PCIe Gen5 hatlar, DDR5 bellek desteği ve tutarlı termal performans için sağlam hava akışı ile tasarlanmıştır ve gerçek zamanlı analitik, işlem ağırlıklı operasyonlar veya hibrit bulut düğümleri gibi ortamlar için mühendislik edilmiştir. Bu sunucu, veri hızını ve yoğunluğunu yan yana işlemek için tasarlanmıştır.
Gigabyte, hesaplama gücünü akıllı I/O ve termal tasarımla uyumlu hale getiren sistemler sunarak sunucu inovasyonunda lider olmaya devam ediyor. İşletme sınıfı platformları, güvenilirlik, yapılandırılabilirlik ve bugünün veri merkezi taleplerine yönelik uzun vadeli platform ömrü ile dünya çapında güvenilmektedir.
- Ağ
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
Kompakt esneklik ve hassas depolama katmanlaması sağlayan bir sunucu mu gerekiyor? Gigabyte R184-S91-AAV1 için Happyware ile işbirliği yapın ve doğru sunucu her zaman stratejinize hizmet etmeli düşüncesiyle uzman danışmanlığa, özel yapılandırmalara ve işletme sınıfı dağıtım çözümlerine erişim sağlayın.
Gigabyte R184-S90-AAV1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R184-S90-AAV1 | Çift Xeon 6 SoC / Xeon 6700 w/ E-cores / Xeon 6700 w/ P-cores / Xeon 6500 w/ P-cores İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x OCP, 2x 1600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon 6 SoC/Xeon 6700 w/ E-cores/Xeon 6700 w/ P-cores/Xeon 6500 w/ P-cores Intel Xeon 6 Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids/Sierra Forest |
| Çekirdek Sayısı | 288 adede kadar çekirdek |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E2 (LGA 4710) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 MRDIMM/RDIMM, 8TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x 3.5", 2.5" SATA/NVMe/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 5,NVME , Form Faktörü: M.2 2280/M.2 22110 , M-Key 1x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 5,NVME , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I350-AM2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | USB Type-A, LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 8 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu Citrix Hypervisor (formerly XenServer) VMware ESXi |
| Yönetim Yazılımı | GIGABYTE Management Console web interface, ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC) |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Enterprise Applications, Enterprise Server, Hybrid/Private Cloud Server, Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 43.5 mm |
| Derinlik | 815 mm |
| Ağırlık | 17.2 kg |
| Not | |
Gigabyte R184-S90-AAV1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x1 M-Key M.2 2280 (NVME, PCIe Gen 5) 0, x2 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 5) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 2 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 1600W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 8TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAM DIMM Türü: | MRDIMM, RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 4 |
| Soğutucu Sayısı: | 8 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Enterprise Applications, Enterprise Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 1U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R184-S90-AAV1 |
| İşlemci Kod Adı: | Granite Rapids, Sierra Forest |
| İşlemci Soketi: | E2 (LGA 4710) |
| İşlemci Türü: | Xeon 6 SoC, Xeon 6500 w/ P-cores, Xeon 6700 w/ E-cores, Xeon 6700 w/ P-cores |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





