R263-SG0-AAE1 | Gigabyte Single Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €4.267,63 |
| Kime 4 | €4.183,00 €4.267,63 (%1.98kaydedildi) |
| Kime 9 | €4.097,00 €4.267,63 (%4kaydedildi) |
| itibaren 10 | €4.012,00 €4.267,63 (%5.99kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R263-SG0-AAE1
Gigabyte R263-SG0-AAE1 Barebone Sistemi ile 2U Sistemde AI Merkezli Esneklik ve Hesaplama Hassasiyeti
Gigabyte R263-SG0-AAE1'i tanıtıyoruz; 5. ve 4. nesil Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemcilerin hesaplama yoğunluğu ile dört adede kadar PCIe Gen5 GPU'yu entegre eden yüksek performanslı bir sunucu. İster AI çıkarımı, büyük model eğitimi ya da yeni nesil render süreçleri için olsun, bu sistem; zorlu ortamlarda sürekli güvenilirlik için soğutmayı ve gücü optimize ederken etkileyici bir işlem hacmi sunar.
Neden Gigabyte R263-SG0-AAE1'i Tercih Etmelisiniz?
Esnekliği merkezde tutarak tasarlanmış olan R263-SG0-AAE1, veri yoğun iş akışları için paralel GPU işlemeyi mümkün kılan dört çift yuva ile geniş bir PCIe Gen5 hızlandırıcı yelpazesini destekler. DDR5 belleği, geniş I/O seçenekleri ve geliştirilmiş termal bölgelemesi ile hızlı AI geliştirme, bulut barındırma tahmini ve ölçekli hızlandırılmış iş yükleri için uygundur. Tüm bunlar, mükemmel raf verimliliği ve mevcut altyapıya kolay entegrasyon sağlayan 2U form faktöründe. Gigabyte, donanım yeniliklerini ve iş yüküne özel mühendislik çözümlerini bir araya getirerek çözümler sunmaya devam ediyor. Platformları, geleceği düşünerek inşa edilmiş; gelişen GPU standartlarını, yüksek bant genişlikli belleği ve sorunsuz yapılandırılabilirliği destekler. Araştırma laboratuvarları, işletmeler ve veri merkezleri, Gigabyte sunucuları ile bilgisayar yolculuklarını güvenle ve yetkinlikle hızlandırabilir.
Ana Uygulamalar:- Yapay Zeka / Yapay Zeka Eğitimi / Yapay Zeka Çıkarımı
- Görsel Bilgi İşlem
- Ağ
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
Gigabyte R263-SG0-AAE1 ile altyapı performansınızı yeniden tanımlayın; şimdi Happyware aracılığıyla mevcut. İster yapay zeka sistemi oluşturuyor olun, ister yüksek akış hızına sahip GPU kümelerini ölçeklendiriyor olun, Happyware; yetkin dağıtım, uzman tavsiyesi ve sürekli destek ile ihtiyacınıza uygun çözümler sunar. Ekibimizle bugün görüşün ve birlikte geleceği oluşturun.
Gigabyte R263-SG0-AAE1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R263-SG0-AAE1 | Tek Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 12x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x PCIe, 1x OCP, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon/Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 3DS-RDIMM/RDIMM, 4TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 12x 2.5", 3.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Platinum Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Platinum |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Enterprise Applications, Enterprise Server, GPU Server, High End Enterprise Server, Hybrid/Private Cloud Server, Networking, Visual Computing, Visualization/Simulation |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87.5 mm |
| Derinlik | 815 mm |
| Ağırlık | 29.8 kg |
| Not | |
Gigabyte R263-SG0-AAE1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | C741 |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Platinum |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili M.2: | x1 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Full-Length (Standard) |
| Eklenti kartı sayısı: | 4 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 2000W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 4TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | 3DS-RDIMM, RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 12 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | AI / Deep Learning, AI Inference, Enterprise Applications, Enterprise Server, GPU Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, High End Enterprise Server, Networking, Visual Computing, Visualization/Simulation |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R263-SG0-AAE1 |
| İşlemci Kod Adı: | Emerald Rapids, Sapphire Rapids |
| İşlemci Soketi: | E (LGA 4677) |
| İşlemci Türü: | Xeon Ölçeklenebilir 4. Nesil, Xeon Ölçeklenebilir 5. Nesil |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





