R263-Z34-AAH1 | Gigabyte Single EPYC 9004 EPYC 9005 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €3.114,21 |
| Kime 5 | €3.020,80 €3.114,21 (%3kaydedildi) |
| Kime 10 | €2.958,50 €3.114,21 (%5kaydedildi) |
| itibaren 20 | €2.896,30 €3.114,21 (%7kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R263-Z34-AAH1
Gigabyte R263-Z34-AAH1 Barebone Sistemiyle 2U Form Faktöründe Hybrid Gen5 Esneklik ve Yüksek Verimlilikli İşlem Kapasitesi
Modern işletmeler için esnek bir depolama profili ve olağanüstü işlem performansı sunmak üzere tasarlanmış 2U rackmount sunucu Gigabyte R263-Z34-AAH1’i tanıtıyoruz. AMD EPYC™ 9005/9004 işlemcilerle güçlendirilmiş bu sistem, NVMe, SATA ve SAS-4 sürücüleri barındıran çok yönlü 12 yuvalı konfigürasyonuyla yeni nesil PCIe Gen5 yeteneklerini birleştiriyor. Kenar analizi, veri birleştirme ve sanallaştırılmış ortamlar gibi çok amaçlı uygulamalar için ideal, çevik bir çözüm sunar. R263-Z34-AAH1’in hibrit sürücü yapısı, sistem entegratörlerinin performansı veya kapasitesi belirli uygulamalara göre uyarlamalarına olanak tanıyarak farklı depolama iş yüklerine uyum sağlayabiliyor. Depolama ve genişletme yuvalarının tamamında tam PCIe Gen5 desteğiyle hem AI hızlandırıcılarına hem de yüksek hızlı ağ kartlarına geleceğe hazır bant genişliği sunar, titanyum seviyesinde güç verimliliği ise sürdürülen yüksek talep senaryolarında güvenilirliği artırır.
Gigabyte R263-Z34-AAH1'yi Neden Seçmelisiniz?
R263-Z34-AAH1, NVMe hızını SATA ve SAS-4 desteğinin esnekliğiyle tek bir 2U kasada sunarak hibrit bir depolama platformunun çok yönlülüğünü sağlar. AMD EPYC’nin sağlam PCIe Gen5 bağlantısı ile desteklenmiş ve çeşitli uygulamaları desteklemek için üretilmiştir, bu sırada mükemmel enerji verimliliği ve yükseltme potansiyelini korur.
Gigabyte’ın sunucu yeniliklerindeki liderliği, en yeni teknolojileri sağlam, ölçeklenebilir platformlara entegre etme becerisinde yatıyor. Kenar bilişimden kurumsal buluta kadar, Gigabyte, güvenilirlik ve uzun vadeli değer zeminine dayalı performans odaklı çözümler sunar.
- Ağ Oluşturma
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
Happyware'de, her dağıtıma özel bir yaklaşım sunuyoruz. Gigabyte R263-Z34-AAH1, altyapınızın ihtiyaç duyduğu depolama uyarlanabilirliği ve işlem gücünü sunar ve bunun tam ihtiyacınıza göre teslim edilmesini sağlıyoruz. İnce ayarlı konfigürasyonlardan uzman yaşam döngüsü desteğine kadar, Happyware karmaşık zorlukları stratejik fırsatlara dönüştürür. Sizinle birlikte büyüyen bir sistem yaratalım.
Gigabyte R263-Z34-AAH1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R263-Z34-AAH1 | Tek EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x Sabit Disk Yuvaları, 4x PCIe, 2x OCP, 2x 1300W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 192 adede kadar çekirdek |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 12x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 3TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5", 3.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 4x 2.5", 3.5" NVMe/SATA/SAS Sabit Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 2280/M.2 25110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 1x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210-AT |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C (harici) |
| Video | 2x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Evet |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1300W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Hybrid/Private Cloud Server, Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87.5 mm |
| Derinlik | 710 mm |
| Not | |
Gigabyte R263-Z34-AAH1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A, USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 1 |
| Dahili M.2: | x1 M-Key (M.2 2280, M.2 25110) (NVME, PCIe Gen 3) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 4 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 1300W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 3TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 12 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R263-Z34-AAH1 |
| Ürün Versiyonu: | Rev-3.x |
| İşlemci Kod Adı: | Genoa, Turin |
| İşlemci Soketi: | SP5 (LGA 6096) |
| İşlemci Türü: | EPYC 9004, EPYC 9005 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





