R263-Z36-AAJ1 | Gigabyte Single EPYC 9004 EPYC 9005 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €3.322,29 |
| Kime 2 | €3.256,00 €3.322,29 (%2kaydedildi) |
| Kime 5 | €3.190,00 €3.322,29 (%3.98kaydedildi) |
| itibaren 10 | €3.123,00 €3.322,29 (%6kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R263-Z36-AAJ1
Gigabyte R263-Z36-AAJ1 Barebone Sistemi ile Hızlandırılmış Veri İş Yükleri İçin Aşırı Yoğunluk NVMe Performansı
Gigabyte R263-Z36-AAJ1'ı tanıtıyoruz, performans açlığı olan veri ortamları için optimize edilmiş ve AMD EPYC™ 9005/9004 serisi etrafında inşa edilmiş yüksek kapasiteli bir 2U sunucudur. Gen5 NVMe sürücüleri için dikkat çekici bir 24 bölmeli ön erişim yapılandırmasına sahip bu sistem, depolama ve hesaplama yeteneklerini aynı anda ölçekleyen işletmeler için rakipsiz bir veri işleme hızı sunar. Yoğun analizler, uç nokta önbellekleme ve yüksek hızlı veri alma iş yükleri için mükemmel bir eşleşmedir. Piyasadaki en yüksek performanslı depolama teknolojilerini destekleyecek şekilde tasarlanan R263-Z36-AAJ1, NVMe bölmelerine ve genişleme yuvalarına doğrudan yüksek bant genişliği erişimi sağlayarak tek soketli bir EPYC CPU'yu destekler. Bu mimari, yazılım tanımlı depolama, AI eğitim veri yolları ve içerik dağıtım ağları gibi G/Ç yoğun dağıtımlar için ideal olan veri yolu boyunca minimum gecikme sağlar.
Gigabyte R263-Z36-AAJ1’ı Neden Seçmelisiniz?
R263-Z36-AAJ1, hız ve esneklikten ödün vermeden depolama yoğunluğu için özel olarak tasarlanmıştır. 24 doğrudan bağlı Gen5 NVMe bölmesi ve birden fazla PCIe ek kartı yuvasıyla, 2U form faktörünü gerçek zamanlı veri odaklı işlemler için ölçeklenebilir bir motor haline dönüştürür. Tam PCIe Gen5 veri yolu ve güçlü AMD EPYC çekirdek mimarisi, işinizle birlikte büyüyebilecek geleceğe hazır bir dağıtım olanağı sağlar.
Gigabyte, mühendislik mükemmelliğini sektörel öngörüyle hizalayarak sunucu inovasyonunda liderliğini sürdürüyor. Modern hesaplama, depolama ve AI ekosistemlerini destekleyen yüksek performanslı altyapıya sorunsuz bir şekilde entegre olacak platformlar tasarlarlar. Performans, güvenilirlik ve ölçeklenebilirliğin en önemli olduğu durumlarda, Gigabyte çözüm sunar.
- Ağ Oluşturma
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
Happyware'de, dağıtımın ötesine geçiyoruz. R263-Z36-AAJ1 gibi kurumsal sınıf sistemleri, yüksek hızlı depolama, paralel hesaplama veya ölçeklenebilir veri altyapısı gibi özel uygulama ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriyoruz. Özel yapılandırma, duyarlı hizmet ve derin uzmanlık ile Gigabyte'ın en gelişmiş teknolojilerinden tam anlamıyla faydalanmanıza yardımcı oluyoruz. Daha akıllı, daha hızlı bir gelecek tasarlamak için bizimle iletişime geçin.
Gigabyte R263-Z36-AAJ1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R263-Z36-AAJ1 | Tek EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 24x Hot-Swap Disk Yuvaları, 1x PCIe, 2x OCP, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 192 adede kadar çekirdek |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 12x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 3TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 24x 2.5" NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuva |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 1x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210-AT |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, Hybrid/Private Cloud Server, Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87.5 mm |
| Derinlik | 710 mm |
| Ağırlık | 18.2 kg |
| Not | |
Gigabyte R263-Z36-AAJ1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 1 |
| Dahili M.2: | x1 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 1 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 2000W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 3TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 24 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Enterprise Applications, Enterprise Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, High End Enterprise Server, Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R263-Z36-AAJ1 |
| Ürün Versiyonu: | Rev-3.x |
| İşlemci Kod Adı: | Genoa, Turin |
| İşlemci Soketi: | SP5 (LGA 6096) |
| İşlemci Türü: | EPYC 9004, EPYC 9005 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





