R264-SG2-AAS1 | Gigabyte Single Xeon 6 SoC Xeon 6500 w/ P-cores Xeon 6700 w/ E-cores Xeon 6700 w/ P-cores 2U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R264-SG2-AAS1
Eşi Benzeri Olmayan PCIe Gen5 GPU Tabanlı Hesaplama ve Gigabyte R264-SG2-AAS1 Barebone Sistem ile Gelişmiş Kurumsal İş Yükleri İçin Xeon 6 Performansı
Gigabyte R264-SG2-AAS1'ı tanıtıyoruz, veri odaklı yenilik ve yeni nesil yapay zeka araştırmalarına adanmış organizasyonlar için inşa edilmiş bir 2U raflı sunucu. En yeni Intel® Xeon® 6 İşlemciler R1S'den yararlanarak ve dört PCIe Gen5 GPU'yu destekleyecek şekilde tasarlanmış bu güç merkezi, hesaplama açısından yoğun iş yükleri için olağanüstü paralel işleme ve rakipsiz genişleme sunar. Yapay zeka, bilimsel simülasyon, yüksek performanslı analiz ve ileri düzey grafik çalışmaları gibi sektörler için özel olarak tasarlanan R264-SG2-AAS1, ekibinizin karmaşık projeleri taviz vermeden üstlenmesini sağlar. İster makine öğrenmesi algoritmalarını eğitiyor, ister finansal risk modelleri çalıştırıyor, ister yüksek çözünürlüklü görsel efektler oluşturuyor olun, bu sistem sağlam CPU liderliğini en son GPU hızlandırmayla birleştirerek işlem hacmini maksimize ederken operasyonel verimliliği artırır.
Gigabyte R264-SG2-AAS1'i Neden Seçmelisiniz?
İleri düşünen BT liderleri ve teknik vizyonerler için, R264-SG2-AAS1 hızlandırılmış keşif ve iş avantajı için bir kapı görevi görür. En son GPU'ları zahmetsiz genişleme ile destekleme kapasitesine sahip olan bu sistem, yaygın darboğazları azaltır ve hızlı geliştirme döngüleriyle uyumlu bir altyapı sağlar. İçgörüye ulaşma sürenizi kısaltın, veri işleme önündeki engelleri kaldırın ve ekiplerin ölçekli çalışma yapabilmesini sağlayın—yatırımınızın gerçek sonuçlar getirdiğinden emin olun.
Onlarca yıllık mühendislik güvencesi ile desteklenen Gigabyte, ham performansı operasyonel zeka ile birleştiren sunucu çözümleri sunar. R264-SG2-AAS1, kalite, ölçeklenebilirlik ve modern işletmeler için dürüst ve açık yeniliğe olan sarsılmaz bağlılıklarını yansıtır.
- AI / AI Eğitim / AI Çıkarım
- Görsel Hesaplama
- Yüksek Performanslı Hesaplama
- Ağ Oluşturma
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
Hesaplama ortamınızı dönüştürmeye hazır mısınız? Gigabyte R264-SG2-AAS1'i sipariş etmek veya isteğe bağlı konfigürasyon ve özel danışmanlık için Happyware ile iletişime geçin. İngiltere merkezli uzmanlığı en üst düzeyde deneyimleyin ve GPU altyapınızın neler başarabileceğini yeniden hayal edin.
Gigabyte R264-SG2-AAS1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R264-SG2-AAS1 | Tek Xeon 6 SoC / Xeon 6500 w/ P-cores / Xeon 6700 w/ E-cores / Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 5x PCIe, 1x OCP, 2x 3200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon 6 SoC/Xeon 6500 w/ P-cores/Xeon 6700 w/ E-cores/Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon 6 Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids/Sierra Forest |
| Çekirdek Sayısı | 288 adede kadar çekirdek |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E2 (LGA 4710) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 MRDIMM/RDIMM, 4TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5", 3.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuva |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 3200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Cloud Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), Hybrid/Private Cloud Server, ML training, Networking, Visual Computing, Visualization/Simulation |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87.5 mm |
| Derinlik | 815 mm |
| Ağırlık | 20.6 kg |
| Not | |
Gigabyte R264-SG2-AAS1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili M.2: | x2 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 5) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Full-Length (Standard) |
| Eklenti kartı sayısı: | 5 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 3200W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 4TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | MRDIMM, RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 8 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | AI / Deep Learning, AI Inference, Cloud Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, High-performance Computing (HPC), High End Enterprise Server, ML training, Networking, Visual Computing, Visualization/Simulation |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R264-SG2-AAS1 |
| İşlemci Kod Adı: | Granite Rapids, Sierra Forest |
| İşlemci Soketi: | E2 (LGA 4710) |
| İşlemci Türü: | Xeon 6 SoC, Xeon 6500 w/ P-cores, Xeon 6700 w/ E-cores, Xeon 6700 w/ P-cores |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





