R283-S90-AAE3 | Gigabyte Dual Intel® Xeon® CPU Max Series Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €4.455,68 |
| Kime 2 | €4.367,00 €4.455,68 (%1.99kaydedildi) |
| Kime 5 | €4.278,00 €4.455,68 (%3.99kaydedildi) |
| itibaren 10 | €4.189,00 €4.455,68 (%5.99kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R283-S90-AAE3
Veri Odaklı Kurumsallar için Tam Flash Hızlandırma: Gigabyte R283-S90-AAE3 Barebone Sistemi
Gigabyte R283-S90-AAE3’i tanıtıyoruz: performans merkezli, 2U çift yuvalı bir sunucu, 5. ve 4. Nesil Intel® Xeon® Scalable işlemcilerin ve yüksek bant genişliğine sahip Gen4 NVMe depolamanın tüm yeteneklerini kullanmak için titizlikle tasarlanmıştır. On iki ön cepheye bakan, hot-swap NVMe sürücüsüne ve iki ek arka bölmeye kadar yerel destekle, bu platform gecikme duyarlılığı gerektiren iş yükleri ve ağlar, hibrit/özel bulut ve kenardan merkeze veri hatları gibi yoğun veri işleme operasyonları için özel olarak üretilmiştir. Depolama düzleminde PCIe Gen4'ten yararlanarak, sistem I/O bant genişliğini önemli ölçüde artırır ve yüksek performanslı uygulamaların eski darboğazlarla engellenmemesini sağlar. Platinum derecesinde güç kaynakları, sağlam soğutma ve kapsamlı bellek yapılandırmaları için destek ile birleştiğinde, R283-S90-AAE3, yüksek performanslı altyapılarını genişleten ekipler için cazip bir seçimdir.
Neden Gigabyte R283-S90-AAE3’i Tercih Etmelisiniz?
Bu sunucu, düşük gecikmeli erişim ve sürekli veri akışının vazgeçilmez olduğu ortamlar için tavizsiz performans sağlar. 12 bölmeli NVMe yapılandırması, Gen4 PCIe'nin performans avantajlarından yararlanırken optimum depolama yoğunluğu sağlar. İster finansal analizlerde, HPC kümelerinde veya katmanlı yazılım tanımlı depolama alanında kullanılsın, R283-S90-AAE3 kurumsal sınıf dayanıklılıkla tutarlı, belirleyici bir performans sunar.
Gigabyte'ın kurumsal platformları, operasyonel pratiklikle dengelenmiş, en son yenilikleri sunan hassas ve uzun ömürlü olarak üretilmiştir. Kapsamlı uzaktan yönetim, araçsız servis edilebilirlik ve akıllı termal tasarımla, Gigabyte, sistem yöneticilerinin çeşitli veri merkezi ortamlarında güvenle dağıtım, izleme ve ölçeklendirme yapmasını sağlar.
- Ağ
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
Happyware olarak, altyapının her yere uyan tek bir çözüm olmadığını anlıyoruz. İster AI modellerini güçlendiriyor, ister analitik yığınızı geliştiriyor veya tamamen flaş mimariye geçiş yapıyor olun, her bir Gigabyte R283-S90-AAE3 yapısını benzersiz iş yükü profilinize göre uyarlıyoruz. Uzman sistem tasarımı, esnek bileşen seçenekleri ve hızlı teslimat ile Happyware sadece sunucu sağlamakla kalmaz, işletmenizin geleceğini şekillendirmenize de yardımcı olur. Ekibimizle bugün konuşarak kendi yapılandırmanızı belirleyin.
Gigabyte R283-S90-AAE3 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R283-S90-AAE3 | Çift Intel® Xeon® CPU Max Series / Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 12x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 5x PCIe, 2x OCP, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Intel® Xeon® CPU Max Series/Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable/Xeon Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 8TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 12x 3.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 2x 2.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 5x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I350-AM2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Platinum Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | GIGABYTE Management Console web interface, ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC) |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Platinum |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Enterprise Applications, Enterprise Server, Hybrid/Private Cloud Server, Networking, Cloud Computing |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87.5 mm |
| Derinlik | 815 mm |
| Ağırlık | 34.46 kg |
| Not | |
Gigabyte R283-S90-AAE3 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | C741 |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Platinum |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 5 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 2000W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 8TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 14 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Cloud Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R283-S90-AAE3 |
| İşlemci Kod Adı: | Emerald Rapids, Sapphire Rapids |
| İşlemci Soketi: | E (LGA 4677) |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





