R283-S90-AAJ2 | Gigabyte Dual Intel® Xeon® CPU Max Series Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €4.550,16 |
| Kime 2 | €4.460,00 €4.550,16 (%1.98kaydedildi) |
| Kime 5 | €4.369,00 €4.550,16 (%3.98kaydedildi) |
| itibaren 10 | €4.278,00 €4.550,16 (%5.98kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R283-S90-AAJ2
Evrim Geçiren Kurumsal Talepler İçin Hassas Mühendislikle Üretilmiş, Çok Yönlü Depolama: Gigabyte R283-S90-AAJ2 Barebone Sistemi
Zorlu iş yükleri için ödün vermeyen güvenilirlik ve tutarlı performans arayan organizasyonlar için özel olarak tasarlanmış çift işlemcili bir raf sunucusu olan Gigabyte R283-S90-AAJ2'yi tanıtıyoruz. Modern kurumsal zorluklar göz önünde bulundurularak amaçlanmış olan bu 2U güç merkezi, veritabanları, dosya sunucuları, sanallaştırma kümeleri ve kritik iş uygulamaları için gerekli olan muazzam hesaplama gücünü sağlayan 5. ve 4. Nesil Intel® Xeon® Scalable işlemcileri destekler. Güçlü performansı esnek depolama mimarisi ile harmanlamak üzere tasarlanan R283-S90-AAJ2, on iki sıcak takas değiştirilebilir 2.5" SATA/SAS yuvasına ek olarak eşsiz genişleme potansiyeli için iki arka yuvaya sahiptir. Büyüyen veri kümelerinizi veya kullanıcı tabanınızı karşılamak için depolamayı zahmetsizce genişletin, tüm bunları yaparken, kesintisiz çalışma süresi ve enerji verimliliğini temin eden titanyum dereceli yedek güç kaynaklarının sağladığı iç huzurunu yaşayın.
Neden Gigabyte R283-S90-AAJ2'yi Seçmelisiniz?
BT altyapınızı, bugünden gelecekle buluşturun. R283-S90-AAJ2’nin genişletilebilirlik, sağlam dayanıklılık ve sezgisel hizmet edilebilirlik karışımı, üretkenliği ve operasyonel çevikliği artırarak, değişen iş ihtiyaçlarına hızla yanıt vermenizi sağlar. Bu sunucu, yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak ve toplam sahip olma maliyetinizi zaman içinde azaltmak için titizlikle tasarlanmıştır.
Gigabyte, kurumsal donanım dünyasında güvenilirlik ve açık standart uyumluluğu için standartları belirlemeye devam ediyor. Her sunucu, bütünlük ve verimlilikle iş açısından kritik operasyonları sürdüren derin uzmanlık, titiz testler ve kararlı bir taahhüdün sonucudur.
- Ağ Oluşturma
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
Happyware olarak, organizasyonunuzun güvenilirlik, hız ve doğrudan genişleme konularındaki hedeflerini anlıyoruz. Uzmanlarımız, Gigabyte R283-S90-AAJ2 çözümünü sizin hedeflerinize olduğu kadar bütçenize de uygun hale getirmek için spesifikasyondan desteğe kadar doğrudan sizinle çalışır. Büyümenizi hızlandırın ve başarınızı kendi kadar değer veren bir iş ortağı ile rekabet üstünlüğü elde edin. Bugün Happyware ekibiyle iletişime geçerek özel bir teklif almak veya R283-S90-AAJ2'nizi güvence altına almak ve işinizi kurumsal BT'nin geleceğine taşımak için konuşun.
Gigabyte R283-S90-AAJ2 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R283-S90-AAJ2 | Çift Intel® Xeon® CPU Max Series / Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 12x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 8x PCIe, 2x OCP, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci (düğüm başına) Intel Intel® Xeon® CPU Max Series/Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable/Xeon Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) (düğüm başına) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 8TB'a kadar RAM (düğüm başına) |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 12x 2.5", 3.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 2x 2.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 6x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası 2x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I350-AM2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | GIGABYTE Management Console web interface, ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC) |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Enterprise Applications, Enterprise Server, Hybrid/Private Cloud Server, Networking, Cloud Computing |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87.5 mm |
| Derinlik | 815 mm |
| Ağırlık | 34.5 kg |
| Not | |
Gigabyte R283-S90-AAJ2 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | C741 |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length, Low-Profile |
| Eklenti kartı sayısı: | 8 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 2000W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 8TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 14 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Cloud Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R283-S90-AAJ2 |
| İşlemci Kod Adı: | Emerald Rapids, Sapphire Rapids |
| İşlemci Soketi: | E (LGA 4677) |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





