R283-S94-AAH1 | Gigabyte Dual Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €3.475,20 |
| Kime 2 | €3.406,00 €3.475,20 (%1.99kaydedildi) |
| Kime 5 | €3.337,00 €3.475,20 (%3.98kaydedildi) |
| itibaren 10 | €3.267,00 €3.475,20 (%5.99kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R283-S94-AAH1
Gigabyte R283-S94-AAH1 Barebone Sistemi ile Sağlam Çift Soketli Platform ve Hassasiyet Odaklı Performans
Gigabyte R283-S94-AAH1'ı tanıtıyoruz, yüksek hacimli veri iş akışlarını uzun vadeli operasyonel kararlılıkla yöneten işletmeler için özel olarak geliştirilmiş hesaplama yoğunluğu ve geniş depolama kapasitesinin çekici bir kombinasyonunu sunar. Bu 2U çift soketli sunucu, ağ oluşturma, hibrit/özel bulut sunucu ve arka uç depolama ortamlarında modern iş yükleri için gereken performans temelini sunan 5. ve 4. Nesil Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemcileri destekler. On iki ön erişimli 3.5"/2.5" SATA/SAS sürücü yuvası ve arka tarafta iki ek 2.5" yuva ile donatılmış R283-S94-AAH1, NVMe mimarisinin karmaşıklığını eklemeden soğuk veya sıcak depolama alanınızı en üst düzeye çıkarır. Yüksek kapasiteli dönen diskleri veya sağlam SAS tabanlı dizileri önceliklendiren işletmeler için bu platform, arşiv depolaması, büyük ölçekli dosya sunucuları ve veri yedeklilik stratejileri için ideal bir uygun maliyetli alternatiftir.
Gigabyte R283-S94-AAH1'ı Neden Tercih Etmelisiniz?
R283-S94-AAH1, çift soket esnekliği ile yüksek verimli, depolama merkezli bir çözüm arayan işletmeler için tasarlandı. Depolama yoğunluğunu, mevcut SATA/SAS ekosistemleriyle uyumluluğu ve gereksiz yük olmadan öngörülebilir, enerji tasarruflu performansı önceliklendiren veri merkezleri için ideal bir uyum sağlar.
Gigabyte, performans, güvenilirlik ve modülerite dengesini sağlayan kanıtlanmış sunucu platformlarıyla işletme bilişiminde öncülüğünü sürdürüyor. En son sektör standartları için destek, kullanıcı dostu uzaktan yönetim araçları ve titiz donanım doğrulaması ile Gigabyte sunucuları dünya çapında kritik görev iş yükleri için güvenilmektedir.
- Ağ Oluşturma
- Hibrit/Özel Bulut Sunucu
Happyware'de, ileri görüşlü işletmelerin doğru sunucu çözümlerini güvenle kullanmasına yardımcı oluyoruz. Gigabyte R283-S94-AAH1, depolama ağırlıklı iş akışları için güvenilir bir omurga sunar ve teknik rehberlikten özelleştirilmiş yapılandırmalara ve uzun vadeli desteklere kadar her adımda yanınızdayız. Happyware ile bugün ortak olun ve bir sonraki dijital dönüşüm projenizi hassasiyetle güçlendirelim.
Gigabyte R283-S94-AAH1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R283-S94-AAH1 | Çift Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 12x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x PCIe, 2x OCP, 2x 1300W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon/Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 8TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 12x 2.5", 3.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 2x 2.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I350-AM2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1300W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Enterprise Applications, Enterprise Server, Hybrid/Private Cloud Server, Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87.5 mm |
| Derinlik | 815 mm |
| Ağırlık | 33.96 kg |
| Not | |
Gigabyte R283-S94-AAH1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | C741 |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 4 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 1300W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 8TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 14 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Enterprise Applications, Enterprise Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R283-S94-AAH1 |
| İşlemci Kod Adı: | Emerald Rapids, Sapphire Rapids |
| İşlemci Soketi: | E (LGA 4677) |
| İşlemci Türü: | Xeon Ölçeklenebilir 4. Nesil, Xeon Ölçeklenebilir 5. Nesil |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





