R283-Z91-AAV1 | Gigabyte Dual EPYC 9004 EPYC 9005 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €4.146,81 |
| Kime 2 | €4.064,00 €4.146,81 (%2kaydedildi) |
| Kime 5 | €3.981,00 €4.146,81 (%4kaydedildi) |
| itibaren 10 | €3.899,00 €4.146,81 (%5.98kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R283-Z91-AAV1
Gigabyte R283-Z91-AAV1 Barebone Sistemi ile Performans ve Ölçeklenebilirlik için Optimize Edilmiş Hibrit Depolama Mimarisi
Gigabyte R283-Z91-AAV1, yüksek performanslı depolama ve güvenilir hesaplama yeteneğini rafine bir dengede sunuyor. 2U form faktöründe yer alan ve çift AMD EPYC™ 9005/9004 Serisi işlemcilerle güçlendirilen bu platform, sanallaştırılmış barındırmadan yüksek kapasiteli veri gölleri ve dosya sunumu operasyonlarına kadar çeşitli depolama arayüzlerinin, büyük ölçekli veri setlerinin ve sistem esnekliğinin birleştiği ortamlar için tasarlanmıştır. Bu model, tek bir şasi içinde Gen4 NVMe, SATA ve SAS sürücülerini desteklemek amacıyla tasarlanmış 12 ön erişimli sıcak takas yuvası ve 2 arka yuva içeren hibrit bir sürücü yuvası düzeni sunar. Entegre genişletici arka paneli, mevcut altyapıya zarar vermeden verimli bağlantı ve gelecekteki sürücü ölçeklendirmesini kolaylaştırır. İster tier-0 depolama için yüksek hızlı NVMe dağıtın, ister büyük kapasiteli SATA dizilerini kullanın, R283-Z91-AAV1 değişen iş yükü gereksinimlerini tam olarak karşılayan özel yapılandırmalar sağlar.
Neden Gigabyte R283-Z91-AAV1'i Seçmelisiniz?
R283-Z91-AAV1, hız ve kapasiteyi esnek bir depolama sistemi içinde birleştirme yeteneği ile öne çıkar. NVMe, SATA ve SAS'ın yoğun bir 2U şasi içinde karıştırılmasına olanak tanıyarak, zaman içinde maliyetli yeniden yapılandırmalar olmaksızın adapte olabilecek performans kademeli depolama çözümleri arayan işletmeler için ideal bir seçimdir. Uzun vadeli veri altyapısı esnekliği için bir yatırımdır. Gigabyte’ın sunucu çözümleri, hassasiyet, yenilikçilik ve uzun vadeli güvenilirlik üzerine kurulmuştur. Kurumsal düzeyde tasarlanan ve her aşamada kalite ile mühendislik edilen Gigabyte sistemleri, esneklik ve operasyonel verimliliği korurken bulut hizmetlerinden ileri düzey yapay zeka uygulamalarına kadar uzanan iş yükleri için güvenilir altyapı sağlar.
Ana Uygulamalar:- Ağ İletişimi
Happyware ile ortaklık yapmak size sadece Gigabyte R283-Z91-AAV1'e erişim sağlamaz, aynı zamanda altyapınızın gerçek iş sonuçlarına ulaşmasını sağlamak için doğrudan bilgi, teknik rehberlik ve uçtan uca yapılandırma destekleri sunar. Özel dağıtım planlamasından sürekli sistem bakımına kadar, Happyware yatırımınızın tam değerini çıkarmanıza yardımcı olur. Şimdi bilgi alın ve iş yükünüz için özel olarak tasarlanmış ideal hibrit depolama temelimizi oluşturmamıza izin verin.
Gigabyte R283-Z91-AAV1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R283-Z91-AAV1 | Çift EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 6x PCIe, 2x OCP, 2x 1600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 192 adede kadar çekirdek |
| TDP | 400W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x 2.5", 3.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 8x 2.5", 3.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 2x 2.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 3x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I350-AM2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87 mm |
| Derinlik | 815 mm |
| Ağırlık | 32 kg |
| Not | |
Gigabyte R283-Z91-AAV1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x3 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 6 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 1600W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 6TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 14 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Windows Server |
| Ürün Modeli: | R283-Z91-AAV1 |
| Ürün Versiyonu: | Rev-3.x |
| İşlemci Kod Adı: | Genoa, Turin |
| İşlemci Soketi: | SP5 (LGA 6096) |
| İşlemci Türü: | EPYC 9004, EPYC 9005 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





