R283-Z92-AAJ2 | Gigabyte Dual EPYC 9004 EPYC 9005 2U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R283-Z92-AAJ2
Gigabyte R283-Z92-AAJ2 Barebone Sistemi ile 2U'da Veriye Dayalı Hızlanma ve AMD EPYC Güç Ölçeklenebilirliği
Gigabyte R283-Z92-AAJ2'yi tanıtıyoruz, AMD EPYC™ 9005/9004 Serisi işlemcilerin olağanüstü güç ve bant genişliğini barındırmak için tasarlanmış çift soketli bir 2U rackmount sunucu. Gelecek nesil dijital uygulamalara güç sağlamak için ölçeklenebilir altyapı arayan işletmeler için özel olarak tasarlanmış bu sistem, sekiz yerel NVMe sürücü dahil olmak üzere 24 sıcak değiştirilebilir depolama yuvasını destekleyerek olağanüstü bir I/O esnekliği ve büyük veri kümelerine hızlandırılmış erişim sunar. Yüksek verimlilikli operasyonlar ve geleceğe hazır genişleme için tasarlanan R283-Z92-AAJ2, modern GPU'lar, NIC'ler ve depolama denetleyicileri ile sorunsuz entegrasyon sağlayan PCIe Gen4 mimarisine sahiptir. Optimum hava akışı ve bakım kolaylığı için tasarlanmış bir 2U kasada 32 DIMM yuvası aracılığıyla 2TB DDR5 bellek kapasitesine kadar destekler, sanallaştırma, yüksek hızlı analiz ve gerçek zamanlı işlem işlemleri gibi hesaplama yoğunluklu iş yüklerini destekler.
Neden Gigabyte R283-Z92-AAJ2 Seçmelisiniz?
R283-Z92-AAJ2, AMD EPYC™ işlemcilerin olağanüstü çekirdek yoğunluğunu ve bant genişliğini kurumsal sınıf depolama ölçeklenebilirliği ile birleştirir, bu da onu veri merkezli işletmeler için ideal bir platform yapar. Çeşitli depolama arabirimlerini yönetme yeteneği, yüksek hızlı PCIe genişlemesi ve büyük bellek kapasitesi, müşterilere gelişen BT alanları için gereken performans baş odası ve esnekliği sağlar.
Gigabyte, performans, yenilik ve güvenilirliği birleştiren gelişmiş sunucu platformları sunar. Sürdürülebilir mühendislik ve pazara hızla girme konusundaki güçlü taahhüdüyle, Gigabyte'ın kurumsal çözümleri kuruluşların modern bilgi işlem taleplerini AI, HPC ve bulut yerel altyapıları genelinde güvenle ve verimlilikle karşılamalarını sağlar.
- Ağ
Altyapınızı Happyware tarafından teslim edilen ve desteklenen Gigabyte R283-Z92-AAJ2 ile optimize edin. Deneyimli ekibimiz, iş yükünüze hassas bir şekilde yapılandırılmış her sistem sağladığımızdan emin olur ve iş büyümenize göre uyumlu sorunsuz tedarik, ön satış danışmanlığı ve uzun vadeli destek sağlar.
Gigabyte R283-Z92-AAJ2 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R283-Z92-AAJ2 | Çift EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 16x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x PCIe, 2x OCP, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 192 adede kadar çekirdek |
| TDP | 400W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5" NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası 16x 2.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 3x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I350-AM2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87 mm |
| Derinlik | 815 mm |
| Ağırlık | 35 kg |
| Not | |
Gigabyte R283-Z92-AAJ2 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x3 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 4 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 2000W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 6TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 24 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R283-Z92-AAJ2 |
| Ürün Versiyonu: | Rev-3.x |
| İşlemci Kod Adı: | Genoa, Turin |
| İşlemci Soketi: | SP5 |
| İşlemci Türü: | EPYC 9004, EPYC 9005 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





