R283-Z93-AAL1 | Gigabyte Dual EPYC 9004 EPYC 9005 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €5.133,18 |
| Kime 4 | €5.031,00 €5.133,18 (%1.99kaydedildi) |
| Kime 9 | €4.928,00 €5.133,18 (%4kaydedildi) |
| itibaren 10 | €4.826,00 €5.133,18 (%5.98kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R283-Z93-AAL1
Gigabyte R283-Z93-AAL1 Barebone Sistemi ile Zorlu İş Yükleri İçin Çift-GPU Sunucu Mükemmelliği ve Hassas Performans
Gigabyte R283-Z93-AAL1'i tanıtıyoruz: İleri GPU entegrasyonu için tasarlanmış, çift yuvalı 2U rackmount sunucusu. AMD EPYC™ 9005/9004 Serisi işlemcilerin muazzam işlem gücünden ve iki tam boy, tam uzunlukta PCIe Gen5 GPU'yu destekleyen bu platform, ham hesaplama veriminin en önemli olduğu yapay zeka model eğitimi, bilimsel simülasyonlar ve veri yoğun paralel işlem ortamları için idealdir. Yoğun GPU hızlandırması ile sağlam CPU performansı arasında rafine bir denge sunarak, özellikle HPC kümeleri, yapay zeka çıkarım düğümleri ve görsel işleme hatlarında etkili hale gelir. Gen5 PCIe yolları, bant genişliği darboğazlarını ortadan kaldırarak ve her iki hızlandırıcı yuvasında tam hızda performans sağlayarak GPU'larınıza ultra hızlı bağlantı sağlar. 2TB'a kadar DDR5 bellek ve ek PCIe yuvaları aracılığıyla çeşitli yüksek hızlı ağ ve depolama genişletme kartlarını destekleyen R283-Z93-AAL1, hesaplama ağırlıklı uygulamalardaki bir sonraki dalgaya hizmet etmeye hazırdır.
Gigabyte R283-Z93-AAL1'i Neden Seçmelisiniz?
İşiniz hızlı paralel işlem, yapay zeka modeli yürütme veya yüksek çözünürlüklü işleme görevlerine bağlıysa, R283-Z93-AAL1 sıfır tavizle odaklanmış bir çözüm sunar. Çift AMD EPYC işlemcilerini bir sonraki nesil PCIe Gen5 GPU hızlandırma ile birleştirerek, bu sistem kurumsal iş yükleri için olağanüstü verimlilik ve uzun vadeli ölçeklenebilirlik sunar.
Gigabyte, performans odaklı inovasyonla eş anlamlıdır. Termal tasarımdan bileşen güvenilirliğine kadar, her Gigabyte sunucu modern veri merkezi ortamlarının katı taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Tutarlı teslimat, ileri görüşlü tasarım ve kaliteye bağlılık ile Gigabyte çözümleri, yapay zeka, bulut ve HPC alanlarında organizasyonları güçlendirir.
- Ağ
Happyware'de misyonunuza uygun teknolojiyi özelleştiriyoruz. Gigabyte R283-Z93-AAL1 ile yalnızca donanımı sunmakla kalmayıp, çözümünüzü güvenle dağıtmanız için bilgi, destek ve esneklik de sunarız. İster GPU kümeleri oluşturuyor, ister yapay zeka iş yükleri dağıtıyor, ister hesaplama kapasitesini yükseltiyor olun, Happyware yatırımınızın ilk günden itibaren performans göstermesini sağlar. Hedeflerinize doğrudan ulaşmanızı sağlayacak özel bir yapılandırma için şimdi bize ulaşın.
Gigabyte R283-Z93-AAL1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R283-Z93-AAL1 | Çift EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x PCIe, 2x OCP, 2x 2700W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 192 adede kadar çekirdek |
| TDP | 240W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x 2.5", 3.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 8x 2.5", 3.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 4x 2.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 3x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I350-AM2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 0 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2700W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87 mm |
| Derinlik | 815 mm |
| Ağırlık | 32.5 kg |
| Not | |
Gigabyte R283-Z93-AAL1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x3 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Full-Length (Standard), Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 4 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 2700W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 6TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 16 |
| Soğutucu Sayısı: | 0 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R283-Z93-AAL1 |
| Ürün Versiyonu: | Rev-3.x |
| İşlemci Kod Adı: | Genoa, Turin |
| İşlemci Soketi: | SP5 |
| İşlemci Türü: | EPYC 9004, EPYC 9005 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





