R283-Z94-AAD1 | Gigabyte Dual EPYC 9005 EPYC 9004 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €3.627,11 |
| Kime 2 | €3.555,00 €3.627,11 (%1.99kaydedildi) |
| Kime 5 | €3.483,00 €3.627,11 (%3.97kaydedildi) |
| itibaren 10 | €3.410,00 €3.627,11 (%5.99kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R283-Z94-AAD1
AMD EPYC Hesaplama Gücü ile Desteklenen Son Nesil NVMe Depolama Optimize Platformu, Gigabyte R283-Z94-AAD1 Barebone Sistemi
Gigabyte R283-Z94-AAD1, dikkat çekici AMD EPYC™ 9005/9004 işlemcilerinin gücünü, 2U çift soketli bir kasada geniş PCIe Gen5 desteği ile bir araya getiriyor. 12 x Gen5 NVMe sürücü ve 4 x SATA/SAS-4 hibrit yuva kapasitesine sahip dengeli tasarımıyla, bu sistem gecikmeye duyarlı iş yüklerinde, veri yoğun sanallaştırmada ve paralel işlem süreçlerinde mükemmel performans sunar. Yoğun hesaplama gerektiren dağıtımlar için tasarlanmış olup, platin sınıfı yedekli PSU'lar ve yüksek hızda işletim sistemi başlatma veya önbellekleme destekleyen geniş bir iç M.2 düzenine sahiptir.
Gigabyte R283-Z94-AAD1'i Neden Tercih Etmelisiniz?
Bu model, hızlı, eşzamanlı veri erişimi gerektiren modern uygulamalara olağanüstü aktarım sağlayan ön NVMe yuvalarında tam Gen5 entegrasyonu ile öne çıkıyor. Dahili depolama konfigürasyonu, iki CPU arasında dengeli bant genişliği ve esneklik sunacak şekilde akıllıca dağıtılmış üç M.2 yuva (iki PCIe Gen3 x4 ve bir PCIe Gen3 x2) içerir. 12 kanallı DDR5 bellek (24 DIMM), aletsiz tepsiler, çift OCP 3.0 yuvası ve sağlam GPU desteği ile birleştiğinde, ileri düzey sanallaştırmaya, yüksek hızlı analitiklere ve ölçeklenebilir altyapı projelerine hazır, esnek ve kurumsal bir platform sunar. Gigabyte, performans odaklı işletmeler ve yeni nesil bilişim için sunucu donanımlarında öncülüğe devam ediyor. Platformları üstün güç yönetimi, optimize edilmiş hava akışı ve en son CPU, bellek ve PCIe standartları ile uyumluluk sunarak BT altyapınızın hem geleceğe hazır hem de enerji tasarruflu olmasını sağlar.
Temel Uygulamalar:- Ağ Oluşturma
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
AMD EPYC hesaplamalı platin sınıfı bir sistemde PCIe Gen5 kurumsal depolamanın tüm potansiyelini deneyimlemek için, Happyware üzerinden Gigabyte R283-Z94-AAD1'i bugün sipariş edin, kesilmiş iş sunucu çözümleri sunan güvenilir partneriniz olarak, özel destek ve hızlı yapılandırma ile teslim edilir.
Gigabyte R283-Z94-AAD1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R283-Z94-AAD1 | Çift EPYC 9005 / EPYC 9004 İşlemci, 12x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x OCP, 2x 1600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9005/EPYC 9004 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 192 adede kadar çekirdek |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 12x 3.5", 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 4x 2.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 3x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 3,NVME , Form Faktörü: M.2 2280/M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I350-AM2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | USB Type-A, LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Platinum Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Citrix Hypervisor (formerly XenServer) |
| Yönetim Yazılımı | GIGABYTE Management Console web interface, ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC) |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Platinum |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Enterprise Applications, Enterprise Server, Hybrid/Private Cloud Server, Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87.5 mm |
| Derinlik | 815 mm |
| Ağırlık | 45 kg |
| Not | |
Gigabyte R283-Z94-AAD1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Platinum |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x3 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 2 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 1600W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 6TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 16 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Enterprise Applications, Enterprise Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R283-Z94-AAD1 |
| Ürün Versiyonu: | Rev-3.x |
| İşlemci Kod Adı: | Genoa, Turin |
| İşlemci Soketi: | SP5 (LGA 6096) |
| İşlemci Türü: | EPYC 9004, EPYC 9005 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





