R283-Z96-AAJ1 | Gigabyte Dual EPYC 9004 EPYC 9005 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €4.150,43 |
| Kime 2 | €4.068,00 €4.150,43 (%1.99kaydedildi) |
| Kime 5 | €3.985,00 €4.150,43 (%3.99kaydedildi) |
| itibaren 10 | €3.902,00 €4.150,43 (%5.99kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R283-Z96-AAJ1
Yeni Nesil Veri Akışı, Gigabyte R283-Z96-AAJ1 Barebone Sistemi ile Çift-EPYC Hesaplama
Gigabyte R283-Z96-AAJ1'i tanıtıyoruz: Performans, verimlilik ve yeni nesil depolama esnekliği talep eden kuruluşlar için özelleştirilmiş, 2U çift yuvalı bir raf sunucusu. AMD EPYC™ 9005/9004 serisi işlemciler için tasarlanmış ve 24 yerel Gen5 NVMe sürücüyü artı dört ek SATA/SAS yuvasını desteklemek için optimize edilmiş bu sistem, geniş veri akışı ve işleme gücü gerektiren ortamlarda mükemmeldir. Tam PCIe Gen5 mimarisi ile, R283-Z96-AAJ1 yoğun bir alanda üstün G/Ç kapasitesi ve yüksek hızlı cihaz entegrasyonu sunar.
Gigabyte R283-Z96-AAJ1'i Neden Seçmelisiniz?
R283-Z96-AAJ1, gelişmiş analizler, yüksek frekanslı ticaret, bulut tabanlı uygulamalar ve sanallaştırma gibi ölçeklendirme olanakları sağlayan kapsamlı çift işlemci platformu ile öne çıkmaktadır. 24 DIMM yuvasında kapsamlı bellek desteği, ileri ağ bağlantıları için çift OCP 3.0 yuvası ve yüksek performanslı eklenti kartları için tam PCIe Gen5 desteği sunar. Aletsiz sıcak değiştirilebilir yuvalar ve verimli hava akımı tasarımı, zorlu veri merkezi koşullarında güvenilirlik ve kolay servis sağlar. Gigabyte sunucuları, ileriye dönük donanım inovasyonlarını güç verimliliği, modülerlik ve termal kontrol ile dikkatlice birleştirir. İster yüksek akışlı bilgi işlem kümelerini devreye alıyor olun, ister performans odaklı depolama düğümleriyle ilgileniyor olun, Gigabyte, kurumsal ve HPC ortamlarında yarının zorluklarına yönelik son derece uyarlanabilir barebone sistemler sunmaya devam etmektedir.
Başlıca Uygulamalar:- Ağ Oluşturma
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
Gigabyte R283-Z96-AAJ1 ile rakipsiz değer ve geleceğe hazır hesaplamayı şimdi Happyware'de keşfedin. Teknik uzmanlarımız, belirli altyapı hedeflerinize uygun doğru çözümü özelleştirmenize yardımcı olacaktır.
Gigabyte R283-Z96-AAJ1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R283-Z96-AAJ1 | Çift EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 24x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 1x PCIe, 2x OCP, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 192 adede kadar çekirdek |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 24x 2.5" NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası 4x 2.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 3x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuva |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I350-AM2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, Hybrid/Private Cloud Server, Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87.5 mm |
| Derinlik | 815 mm |
| Ağırlık | 38 kg |
| Not | |
Gigabyte R283-Z96-AAJ1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x3 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 1 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 2000W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 6TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 28 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Enterprise Applications, Enterprise Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, High End Enterprise Server, Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R283-Z96-AAJ1 |
| Ürün Versiyonu: | Rev-3.x |
| İşlemci Kod Adı: | Genoa, Turin |
| İşlemci Soketi: | SP5 (LGA 6096) |
| İşlemci Türü: | EPYC 9004, EPYC 9005 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





