R283-ZK0-AAL1 | Gigabyte Dual EPYC 9004 EPYC 9005 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €4.692,26 |
| Kime 2 | €4.599,00 €4.692,26 (%1.99kaydedildi) |
| Kime 5 | €4.505,00 €4.692,26 (%3.99kaydedildi) |
| itibaren 10 | €4.411,00 €4.692,26 (%5.99kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R283-ZK0-AAL1
2U AMD EPYC Sunucuda G/Ç Esnekliğini Yeniden Tanımlamak ve Gigabyte R283-ZK0-AAL1 Barebone Sistemi ile Gen5 İş Yükleri için Üretilmiştir
Gigabyte R283-ZK0-AAL1'i tanıtıyoruz yüksek yoğunluklu hesaplamayı olağanüstü G/Ç esnekliği ile sunmak üzere tasarlanmış sağlam bir 2U raf sunucusu. En son AMD EPYC™ 9005/9004 serisi işlemciler etrafında şekillenen bu çift yuvalı sistem, modern iş yüklerinin eşit ölçüde yanıt verme ve ölçeklenebilirlik gerektirdiği durumlara uyarlanmış mükemmel bir işlem gücü ve gelişmiş Gen5 depolama kapasitesi karışımı sunar. R283-ZK0-AAL1, 8 ön erişimli sıcak değiştirilebilir NVMe/SATA/SAS-4 yuvası ve ek olarak 4 dahili SATA/SAS-4 sürücü yuvası bulunan hibrit bir sürücü yapılandırmasına sahiptir, böylece BT ekiplerine hız, kapasite veya yedeklilik için optimizasyon özgürlüğü tanır. Sanal altyapıyı, veri tabanı kümelerini veya içerik dağıtım ağlarını güçlendirmek söz konusu olduğunda, bu sistem minimal gecikme ile yüksek hızlı veri erişimini destekler. PCIe Gen5 genişleme ve çift OCP 3.0 desteği ile birleştirildiğinde, platform GPU'ların, hızlandırıcıların veya yüksek hızlı ağların sorunsuz entegrasyonuna olanak tanır ve geleceğe dönük uyarlanabilirlik sağlar.
Neden Gigabyte R283-ZK0-AAL1'i Seçmelisiniz?
Bu platform, dinamik iş yüklerini desteklerken altyapı esnekliğini koruma amacıyla kompakt bir 2U alanda hesaplama gücüne ve depolama esnekliğine ihtiyaç duyan kuruluşlar için stratejik bir çözüm sunar.
Gigabyte'ın kurumsal yenilikteki başarısı, performans, güvenilirlik ve geleceğe yönelik tasarımı temel alır. Sunucu platformları, teknolojik eğilimlerin evrimini desteklemek için özenle tasarlanmış olup, mevcut altyapıdan yeni nesil dağıtımlara geçişleri sorunsuz hale getirmeyi sağlar.
- Ağ Yaratma (Networking)
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
Happyware'da, gelişmiş donanımdan daha fazlasını sunar, operasyonel vizyonunuza uyarlanmış çözümler getiririz. Gigabyte R283-ZK0-AAL1 ile, hedefleriniz etrafında oluşturulmuş özel yapılandırma, kontrollü dağıtım ve satın alma sonrası destek sunuyoruz.
Gigabyte R283-ZK0-AAL1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R283-ZK0-AAL1 | Çift EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x PCIe, 2x OCP, 2x 2700W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 192 adede kadar çekirdek |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 48x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 12TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 4x 2.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 3x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I350-AM2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2700W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Enterprise Applications, Enterprise Server, Hybrid/Private Cloud Server, Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87.5 mm |
| Derinlik | 815 mm |
| Ağırlık | 31.6 kg |
| Not | |
Gigabyte R283-ZK0-AAL1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x3 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 4 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 2700W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 12TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 12 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Enterprise Applications, Enterprise Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R283-ZK0-AAL1 |
| Ürün Versiyonu: | Rev-3.x |
| İşlemci Kod Adı: | Genoa, Turin |
| İşlemci Soketi: | SP5 (LGA 6096) |
| İşlemci Türü: | EPYC 9004, EPYC 9005 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





