VR-SAE25-2LUACV5-2L2T-R | Happyware Single EPYC 9004 EPYC 9005 2U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Happyware VR-SAE25-2LUACV5-2L2T-R
İleri Seviye 2U AMD EPYC Sunucu: Düşük Profil PCIe Gen5 Genişletme ve İleri Ağ Bağlantısıyla Happyware VivaRack VR-SAE25-2LUACV5-2L2T-R
Happyware VivaRack VR-SAE25-2LUACV5-2L2T-R ile tanıtıyoruz: AMD EPYC 9005 işlemci gücünü çok yönlü depolama ve ağ yetenekleriyle birleştirerek 2U kasaya kurumsal sınıf performansı getiriyor. Tek işlemcisi ile 128 çekirdek ve 256 işlem dizisi destekleyen, AMD 3D V-Cache™ ile güçlendirilmiş bu sistem, yüksek yoğunluklu iş yükleri için idealdir. 24 hot-swap U.2 NVMe/SAS/SATA yuvası ve iki ek hot-swap 2.5" yuvaya sahip bu sistem, esnek depolama yönetimi sunarken, çift 10GbE ve çift 1GbE LAN portları sağlam ve verimli ağ bağlantısı sağlar.
Neden Happyware VivaRack VR-SAE25-2LUACV5-2L2T-R Tercih Edilmeli?
Bu sunucu, operasyonel verimlilik ve ölçeklenebilirlik için optimize edilmiştir. Düşük profil PCIe Gen5 genişleme yuvaları ve çift M.2 desteği, özelleştirmeler için geniş bir alan sunarak hızlandırılmış iş yükleri ve çevre birimi entegrasyonunu olanak verir. Sekiz DIMM yuvada 2TB'a kadar DDR5 bellek desteği, veri yoğun uygulamalar için kurumsal düzeyde performans sağlar. Çift 2000W Platin yedekli CRPS güç kaynağı, dayanıklı ve enerji verimli bir çalışma sunar. Entegre ASPEED AST2600 yönetim kontrolcüsü ile IPMI 2.0 ve HTML5 KVM, uzaktan izleme, donanım sağlığı izleme ve BIOS yönetimi ile IT ekiplerine her yerden tam bir gözetim sunar.
Happyware'in güvenilirlik ve hassasiyete olan bağlılığı, VivaRack VR-SAE25-2LUACV5-2L2T-R'nin zorlu veri merkezi ve edge uygulamalarında üstünlük sağlamasını güvence altına alır. Yoğun AI iş yüklerinden kritik kurumsal uygulamalara kadar istikrar, performans ve esneklik sunarak 2U'luk kompakt bir alanda çalışır.
Ana Uygulamalar:
- Kurumsal Sunucu
- Big Data
- Veritabanı
- Ağ Bağlantıları
Happyware tarafından hazır hale getirilmiş ve optimize edilmiş Happyware VivaRack VR-SAE25-2LUACV5-2L2T-R ile kurumsal düzeyde depolama, ağ bağlantısı ve performansı deneyimleyin. Kurulum seçeneklerini keşfetmek için Happyware ile iletişime geçin.
Happyware VR-SAE25-2LUACV5-2L2T-R Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| SAE25-2LUACV5-2L2T-R | Tek VR-SAE25-2LUACV5-2L2T-R AMD VivaRack SAE25-2LUACV5-2L2T-R EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 2U 24x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 6x PCIe, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 128 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 256 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 400W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x SP5 (LGA 6096) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 8x DIMM yuvası ECC DDR5 3DS-RDIMM/RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 24x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 2x 2.5" SAS/SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5,SATA , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5,SATA , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuvası 2x PCIe 5.0 x8 Low-Profile yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710-AT2 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Platinum Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), IPMI 2.0 |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.4 support, ASRock Instant Flash, Real Time Clock (RTC) Wakeup, SMBIOS 3.5 support, Plug and Play (PnP) |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Mid-Range |
| Kullanım Alanı | Big Data, Database, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, Enterprise Server, Networking |
| Genişlik | 663.6 mm |
| Yükseklik | 87.5 mm |
| Derinlik | 448 mm |
| Not | |





