Happyware VR-SAE25-2LUACV5-2L2T-R
Happyware VivaRack VR-SAE25-2LUACV5-2L2T-R ile tanıtıyoruz: AMD EPYC 9005 işlemci gücünü çok yönlü depolama ve ağ yetenekleriyle birleştirerek 2U kasaya kurumsal sınıf performansı getiriyor. Tek işlemcisi ile 128 çekirdek ve 256 işlem dizisi destekleyen, AMD 3D V-Cache™ ile güçlendirilmiş bu sistem, yüksek yoğunluklu iş yükleri için idealdir. 24 hot-swap U.2 NVMe/SAS/SATA yuvası ve iki ek hot-swap 2.5" yuvaya sahip bu sistem, esnek depolama yönetimi sunarken, çift 10GbE ve çift 1GbE LAN portları sağlam ve verimli ağ bağlantısı sağlar.
Neden Happyware VivaRack VR-SAE25-2LUACV5-2L2T-R Tercih Edilmeli?
Bu sunucu, operasyonel verimlilik ve ölçeklenebilirlik için optimize edilmiştir. Düşük profil PCIe Gen5 genişleme yuvaları ve çift M.2 desteği, özelleştirmeler için geniş bir alan sunarak hızlandırılmış iş yükleri ve çevre birimi entegrasyonunu olanak verir. Sekiz DIMM yuvada 2TB'a kadar DDR5 bellek desteği, veri yoğun uygulamalar için kurumsal düzeyde performans sağlar. Çift 2000W Platin yedekli CRPS güç kaynağı, dayanıklı ve enerji verimli bir çalışma sunar. Entegre ASPEED AST2600 yönetim kontrolcüsü ile IPMI 2.0 ve HTML5 KVM, uzaktan izleme, donanım sağlığı izleme ve BIOS yönetimi ile IT ekiplerine her yerden tam bir gözetim sunar.
Ana Uygulamalar:
  • Kurumsal Sunucu
  • Big Data
  • Veritabanı
  • Ağ Bağlantıları
Happyware VR-SAE25-2LUACV5-2L2T-R Teknik Özellikleri
SKU Genel Bakış
SAE25-2LUACV5-2L2T-R Tek VR-SAE25-2LUACV5-2L2T-R AMD VivaRack SAE25-2LUACV5-2L2T-R EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 2U 24x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 6x PCIe, 2x 2000W Yedekli PSU
İşlemci
CPU Tek İşlemci
AMD EPYC 9004/EPYC 9005
AMD EPYC Serisi İşlemciler
4th/5th Nesil, Genoa/Turin
Çekirdek Sayısı128 adede kadar çekirdek
İş Parçacığı256 adede kadar iş parçacığı
TDP 400W'a kadar cTDP desteği
Not
Soket
Soket Tipi ve Adedi 1x SP5 (LGA 6096)
Sistem Belleği
Bellek 8x DIMM yuvası ECC DDR5 3DS-RDIMM/RDIMM, 2TB'a kadar RAM
Not
Depolama ve Denetleyici Yapılandırması
Sürücü Yuvaları 24x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası
2x 2.5" SAS/SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası
M.2 Yuvaları 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5,SATA , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key
1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5,SATA , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key
RAIDRAID Desteği
Genişletme Yuvaları
PCI-Express (PCIe) Yapılandırması 4x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuvası
2x PCIe 5.0 x8 Low-Profile yuvası
GPU
Entegre GPU Evet, ASpeed
LAN 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710-AT2
2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210
IPMI / BMC Desteği Evet
Anakart Üzerindeki Bileşenler
Yonga Seti ModeliSystem-on-Chip (SoC)
G/Ç Bağlantı Noktaları
USB 2x USB 3.0 (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici)
Video 1x VGA
Ön PanelLED Indicators, USB Type-A
Sistem Soğutması
Dahil / Desteklenen Fanlar Evet
Soğutucu Adedi4
Hava Körüğü Hayır
Hava Kılavuzu Adedi0
Sıvı Soğutmalı Hayır
Güç Kaynağı
2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Platinum Seviyesi
Güç Kaynağı SoğutucusuNo
Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar
İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen Windows Server
Yönetim YazılımıASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), IPMI 2.0
BIOS Bilgisi
Diğer Özellikler
Form Faktörü 2U Rack
Düğüm Sayısı 1 Düğüm
Donanım Tabanlı Güvenlik ÖzellikleriTPM header with SPI interface
Önceden Yüklenmiş BileşenlerNone
UygunlukServer
Performans SınıfıMid-Range
Genişlik663.6 mm
Yükseklik87.5 mm
Derinlik448 mm
0 in 0 değerlendirme