210-BJTT | Dell Single Xeon 6300 Xeon E-2400 Full-Tower
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €1.239,19 |
| Kime 5 | €1.202,10 €1.239,19 (%2.99kaydedildi) |
| Kime 10 | €1.177,30 €1.239,19 (%4.99kaydedildi) |
| itibaren 20 | €1.152,50 €1.239,19 (%7kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Dell 210-BJTT
Dell PowerEdge T360 (210-BJTT) İle Kompakt Tower Sunucuda Yeni Nesil İşleme
Gelişen işletmeler ve şubeler için tasarlanan Dell PowerEdge T360 (210-BJTT), işlem gücü, GPU desteği ve bütçe dostu çok yönlülük dengesini mükemmel bir şekilde sunar. Bu kompakt 4.5U tek soketli tower sunucu, geleneksel kurumsal sistemlerin ayak izi veya karmaşıklığı olmadan temel iş yüklerini yönetmek için sağlam bir temel sağlar. Intel® Xeon® E-serisi işlemciler tarafından desteklenen T360, dosya sunuculuğu, satış noktası sistemleri, sanallaştırma ve edge iş yükleri için güvenilir performans sunar. Giriş seviyesi GPU hızlandırma desteği ile gelişmiş görsel işleme veya paralel işlem gerektiren iş yüklerini de destekleyebilir - yaratıcı, analitik veya hafif yapay zeka görevleri için idealdir. Aletsiz tasarımı, dahili genişleme yetenekleri ve basitleştirilmiş sistem yönetim araçları IT ekiplerinin, iş ihtiyaçlarıyla birlikte ölçeklenebilir bir altyapı sağlamasını kolaylaştırır. İster perakende alanlarında, ister okul IT odalarında, isterse küçük ofislerde konuşlandırılmış olsun, T360 operasyonları sorunsuz ve duyarlı tutar.
Neden Dell PowerEdge T360 (210-BJTT) Seçmelisiniz?
T360, kompakt boyutu, verimli mimarisi ve olağanüstü esnekliği ile dikkat çeker — sınırlı alan ve bütçeye sahip ortamlar için modern uygulamaları çalıştırma imkanı tanır.
GPU hazır tasarımı ve maliyet-etkin ölçeklenebilirliği, edge bilişim veya yerinde IT sistemlerini modernize eden organizasyonlar için güçlü bir tercihtir. Yenilik ve güvenilirlik mirası ile Dell Technologies, gerçek dünya iş ihtiyaçlarına özel çözümler sunar. PowerEdge serisi, performans, yönetilebilirlik ve güvenilir desteği her sistemde harmanlayan ileri görüşlü tasarımıyla öne çıkar.
- Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler
- ROBO / Near-edge
- İşbirliği ve Paylaşım
- Gerçek Zamanlı Veritabanı Yönetimi
Happyware olarak, Dell PowerEdge T360'ı yapılandırmadan dağıtıma ve ötesine sizin için çalıştırıyoruz. Şube bilişimi, eğitim veya hafif sanallaştırma için güvenilir bir sistem ihtiyacınız olsun, uzun vadeli başarı için çözümünüzü optimize ediyoruz. Happyware ile ortaklık kurun ve her seferinde doğru teknoloji, doğru yere ulaşsın.
Dell 210-BJTT Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| T360 | Tek Intel PowerEdge T360 Xeon 6300 / Xeon E-2400 İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x PCIe, 2x 700W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon 6300/Xeon E-2400 Intel Xeon 6/Xeon E Serisi İşlemciler 6th Nesil, Raptor Lake-E Refresh |
| Çekirdek Sayısı | 8 adede kadar çekirdek |
| TDP | 95W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x V (LGA 1700) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 4x DIMM yuvası ECC DDR5 UDIMM, 128GB'a kadar RAM |
| RAM Yapılandırması | Single-Rank, Dual-Rank |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5", 3.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key |
| RAID | HBA355i/PERC H355/PERC H755, RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 4.0 x8 Full-Height Half-Length yuvası 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuva 1x PCIe 4.0 x1 Full-Height Half-Length yuva |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C262 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 1x Micro-USB AB (harici), 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 3x USB 2.0 Type-A (harici), 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (dahili) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | Micro-AB USB Port, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 2 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 700W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | CloudIQ for PowerEdge plug in, iDRAC Direct, iDRAC RESTful API with Redfish, iDRAC Service Module, iDRAC9, OpenManage Enterprise, OpenManage Enterprise Integration for VMware vCenter, OpenManage Integration for Microsoft System Center, OpenManage Integration for Windows Admin Center, OpenManage Power Manager plugin, OpenManage Service plugin, OpenManage Update Manager plugin |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | unspecified |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Platinum 80 Plus Titanium CC-TCG Energy Star |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | Full-Tower |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Mid-Range |
| Kullanım Alanı | Big Data, Database, Edge Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, Small Business, Virtualization |
| Genişlik | 175 mm |
| Yükseklik | 382.5 mm |
| Derinlik | 579.72 mm |
| Ağırlık | 25.1 kg |




