TO15-S40-IA01 | Gigabyte Dual Xeon Scalable 5th Gen Xeon Scalable 4th Gen Intel® Xeon® CPU Max Series 10U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte TO15-S40-IA01
Gigabyte TO15-S40-IA01 Barebone Sistemi ile Kurumsal İş Yükleri için Daldırmaya Uygun GPU Hızlandırma
Gigabyte TO15-S40-IA01 Barebone Sistemi, daldırma soğutma ortamları için optimize edilmiş son derece kompakt bir 1OU form faktöründe güçlü GPU hızlandırma sağlar. Çift 5. ve 4. Nesil Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemciler ve dört PCIe Gen5 GPU desteği ile bu platform, AI eğitimi, yüksek performanslı analitik ve bulut tabanlı iş yükleri gibi hesaplama yoğun uygulamalar için tasarlandı. Esnek DDR5 bellek yapılandırması ve NVMe depolama desteği, yüksek hız ve düşük gecikme sağlar, böylece işletmeler veri yoğun işlemleri verimli bir şekilde yürütürken raf yoğunluğunu maksimize edebilir. TO15-S40-IA01, operasyonel verimlilik veya termal yönetimden ödün vermeden son teknoloji performans arayan organizasyonlar için idealdir.
Neden Gigabyte TO15-S40-IA01'i Tercih Etmelisiniz?
TO15-S40-IA01, daldırma soğutmayı yoğun bir GPU yerleşimi ile birleştirerek organizasyonların 1OU şasisinde önemli hesaplama performansı elde etmelerini sağlar. Çift CPU mimarisi ölçeklenebilir çok-işlemli performans sunar, dört PCIe Gen5 GPU ise AI, makine öğrenimi ve veri yoğun iş yüklerini hızlandırır. Daldırma uygunluğu, sürekli maksimum performansı minimum soğutma maliyeti ile sağlarken, verimli termal yönetimi olanaklı kılar. Sistem tasarımının kompakt yapısı, genişleme yeteneklerinden veya güvenilirlikten ödün vermeden raf kullanımı maksimize eder.
Gigabyte, yüksek performanslı, daldırmaya uygun platformlar sunarak dünya genelinde işletmeler tarafından güvenilen GPU optimizasyonlu sunucu inovasyonunda lider olmaya devam etmektedir. Gelişmiş soğutma teknolojilerinden ölçeklenebilir mimarilere kadar Gigabyte sunucuları, verimlilik, güvenilirlik ve ileriye dönük performans sunarak müşterilerin AI, HPC ve bulut tabanlı dağıtımlarda rekabetçi kalmasını sağlar.
- Kurumsal AI
- Yüksek Performanslı Bilgi İşlem
- İleri Analitik
- GPU
Happyware'i güvenilir teknoloji ortağınız olarak seçerek Gigabyte TO15-S40-IA01 Barebone Sisteminin tam potansiyelini açığa çıkarın. Uzman sistem yapılandırmasından dağıtım desteğine kadar Happyware, altyapınızın maksimum performans, güvenilirlik ve ölçeklenebilirlik sunmasını sağlar. Veri merkezlerinizi GPU yoğun, daldırmaya hazır hesaplama ile geleceğe hazırlamak için bizi bugün arayın.
Gigabyte TO15-S40-IA01 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| TO15-S40-IA01 | Çift Xeon Scalable 5th Gen / Xeon Scalable 4th Gen / Intel® Xeon® CPU Max Series İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 6x PCIe, | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon Scalable 5th Gen/Xeon Scalable 4th Gen/Intel® Xeon® CPU Max Series Intel Xeon Scalable/Xeon Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 128 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x E1.S NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: SATA , Form Faktörü: M.2 2280/M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası 2x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710-AT2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Hayır |
| Soğutucu Adedi | 0 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Citrix Hypervisor (formerly XenServer) |
| Yönetim Yazılımı | GIGABYTE Management Console web interface, ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC) |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 10U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Datacenter-Class |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, ML training, GPU Server, Data Center Optimized, Data Center Applications, AI Inference, Data Analytics, High-performance Computing (HPC) |
| Genişlik | 537 mm |
| Yükseklik | 45 mm |
| Derinlik | 805.7 mm |
| Not | |
Gigabyte TO15-S40-IA01 Nitelikleri
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
|---|---|
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 10 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x2 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) SATA 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Full-Length (Standard), Low-Profile |
| Eklenti kartı sayısı: | 6 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| HDD form faktörü: | E1.S |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 6TB |
| Performans Sınıfı: | Datacenter-Class |
| RAID Desteği: | No |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 4 |
| Soğutucu Sayısı: | 0 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | AI / Deep Learning, AI Inference, Data Analytics, Data Center Applications, Data Center Optimized, GPU Server, High-performance Computing (HPC), ML training |
| Uygunluk: | Server |
| Yükseklik birimleri: | 10U |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | TO15-S40-IA01 |
| İşlemci Kod Adı: | Emerald Rapids, Sapphire Rapids |
| İşlemci Soketi: | E (LGA 4677) |
| İşlemci Türü: | Xeon Ölçeklenebilir 4. Nesil, Xeon Ölçeklenebilir 5. Nesil |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





