210-BKSR | Dell Dual Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 6U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Dell 210-BKSR
Üretici Yapay Zeka ve ML/DL Eğitiminde Aşırı Hızlandırma Deneyimi: 8-Yollu Dell PowerEdge XE9680 GPU Sunucusu
Dell XE9680'i tanıtıyoruz, bir 6U sunucu ve Dell'in ilk 8x GPU platformu. En karmaşık Üretici Yapay Zeka, Makine Öğrenimi, Derin Öğrenme (ML/DL) ve Yüksek Performanslı Hesaplama (HPC) iş yüklerinin performansını önemli ölçüde artırmak için tasarlanmıştır. Bu sunucu en yeni 5. Nesil Intel® Xeon® işlemcileri, en fazla 64 çekirdek kapasitesiyle sunar ve şu anda mevcut olan en yüksek GPU bellek kapasitesi ve bant genişliğine sahiptir. Dolayısıyla, son derece büyük ve karmaşık model ve veri kümelerini yönetebilme yeteneğine sahiptir.
Neden Dell PowerEdge XE9680'yi Seçmelisiniz?
Bu sistem, derin öğrenme ve sinir ağı modellemesinde sınırları zorlayan profesyoneller için tasarlanmış yapay zeka optimizasyonlu bir mimariye sahip yüksek yoğunluklu bir hızlandırıcıdır. İster temel dil modelleri kuruyor olun, ister karmaşık görüş sistemleri eğitin, XE9680 güvenilir hesaplama gücünüzdür.
Dell'in sunucu mirası, dünya çapında birinci sınıf donanım tasarımı ve geniş kapsamlı yazılım uyumluluğunu bir araya getirir. Yapay zeka çerçeveleri ve endüstri lideri hizmet seçenekleri arasında derin entegrasyon ile Dell'in PowerEdge serisi, yüksek kullanılabilirlik, kolay yönetim ve ödün vermez ölçeklenebilirlik sağlar.
- Yapay Zeka
- Makine Öğrenimi
- Derin Öğrenme
- HPC Uygulamaları
- Sanalizasyon
- Büyük Dil Modelleri
- Moleküler Dinamik ve Genom Dizileme
Happyware'de, kurumsal düzeyde yapay zeka bilişimi için geçiş kapınız burada başlıyor. Veri merkezinizdeki Dell PowerEdge XE9680'i donatın ve en zorlu derin öğrenme iş yükleriniz için 8-yollu GPU hızlandırmasının gücünü açığa çıkarın. Performanstan ödün vermeyen bir ortağınızla AI stratejinizi yükseltmek için sisteminizi hassas bir şekilde yapılandırmak için bugün bizimle iletişime geçin.
Dell 210-BKSR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| XE9680 | Çift Intel PowerEdge XE9680 Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 16x Hot-Swap Disk Yuvaları, 10x PCIe, 6x 2800W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 4TB'a kadar RAM |
| RAM Yapılandırması | Quad-Rank, Dual-Rank |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 16x E3.S NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | PERC H965i, RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 10x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 2.0 Type-A (harici), 1x USB 3.0 Type-A (harici), 1x Micro-USB AB (harici) |
| Video | 2x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A, VGA Port |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 16 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 6x 2800W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi |
| Yönetim Yazılımı | CloudIQ for PowerEdge plug in, iDRAC Direct, iDRAC9, OpenManage Enterprise, OpenManage Power Manager plugin, OpenManage Service plugin, OpenManage Update Manager plugin |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | unspecified |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium CC-TCG Energy Star |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 6U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, All Flash Storage, Application-Optimized Solutions, Big Data, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Engineering/Scientific Research, GPU Server, Healthcare, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), Large Language Model (LLM), ML training, Model analysis |
| Genişlik | 482 mm |
| Yükseklik | 263.2 mm |
| Derinlik | 1008.77 mm |
| Ağırlık | 114.05 kg |





