XV24-SU0-AAJ1 | Gigabyte Single Xeon 6 SoC Xeon 6500 w/ P-cores Xeon 6700 w/ P-cores 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €7.041,25 |
| Kime 2 | €6.901,00 €7.041,25 (%1.99kaydedildi) |
| Kime 5 | €6.760,00 €7.041,25 (%3.99kaydedildi) |
| itibaren 10 | €6.619,00 €7.041,25 (%6kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte XV24-SU0-AAJ1
Gigabyte XV24-SU0-AAJ1 NVIDIA MGX™ Sunucu ile Güç ve Hassasiyet Buluşuyor
Gigabyte XV24-SU0-AAJ1, yapay zeka, HPC ve veri yoğun iş yükleri için üstün performans sağlamak üzere mühendislik harikası bir 2U NVIDIA MGX™ sunucudur. Intel Xeon 6 işlemcilerini tek soketli bir yapılandırmada bünyesinde barındıran bu sistem, hızlandırılmış hesaplama için dört PCIe Gen5 GPU'ya kadar destek sunarak olağanüstü verimlilik elde eder. Gelişmiş mimarisi ve sade tasarımı ile XV24-SU0-AAJ1, günümüzün en karmaşık uygulamalarını güvenle yönetmek için gereken güç ve hassasiyeti sağlar.
Gigabyte XV24-SU0-AAJ1’i Neden Seçmelisiniz?
Hesaplama yoğun ortamlar için tasarlanan XV24-SU0-AAJ1, PCIe Gen5 GPU hızlandırmasını tek soketli Xeon 6 platformunun verimliliği ile birleştirir. Bu, AI eğitimi, bilimsel simülasyonlar ve ileri düzey analizler için yüksek veri bant genişliği, hızlı iş yükü işleme ve güvenilir ölçeklenebilirlik sağlar. Kompakt 2U form faktörü optimize edilmiş yoğunluk sunarken, gelişmiş soğutma teknolojisi ağır kullanım altında sürdürülebilir performans garantisi verir. Aletten bağımsız tasarımı, uzun vadeli operasyonel verimlilik için yükseltmeleri ve bakımı kolaylaştırarak hizmet verilebilirliği artırır.
Gigabyte, küresel anlamda sunucu yeniliklerinde lider bir marka olarak tanınır ve işletmelere gelişen taleplerin önünde kalmayı sağlayan yüksek performanslı platformlar sunar. Akıllı mühendisliği enerji verimli mimari ile birleştirerek, Gigabyte işletmelerin büyüme ve yenilikleri hızlandıracak şekilde ölçeklenebilir, güvenilir ve geleceğe hazır altyapılardan faydalanmalarını sağlar.
- AI / AI Eğitimi / AI Çıkarımı
- Görsel Hesaplama
- Yüksek Performanslı Hesaplama (HPC)
Gigabyte XV24-SU0-AAJ1 ile iş yüklerinizin tüm potansiyelini açığa çıkarın. İşletmenizin geleceğe taşınmasına güç katmak için kişiye özel çözümler, uzman danışmanlık ve özel ortak fiyonkları hakkında bilgi almak için bugün Happyware ile iletişime geçin.
Gigabyte XV24-SU0-AAJ1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| XV24-SU0-AAJ1 | Tek Xeon 6 SoC / Xeon 6500 w/ P-cores / Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 7x PCIe, 4x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon 6 SoC/Xeon 6500 w/ P-cores/Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon 6 Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids/Sierra Forest |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E2 (LGA 4710) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 MRDIMM/RDIMM, 4TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2242/M.2 2260/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuva |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X550-AT2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 4x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Enterprise Applications, Enterprise Server, GPU Server, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), Visual Computing, Visualization/Simulation |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87 mm |
| Derinlik | 900 mm |
| Ağırlık | 50.4 kg |
| Not | |
Gigabyte XV24-SU0-AAJ1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Arka panel: | Yes |
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Bluetooth Desteği: | None |
| Dahili Ağ Hızı: | 10 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x2 M-Key (M.2 22110, M.2 2242, M.2 2260, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 5) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Full-Length (Standard) |
| Eklenti kartı sayısı: | 7 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Fansız Sunucu: | No |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 4 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 2000W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| HotSwap/Sabit Sürücüler: | Yes |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Kart Okuyucu Desteği: | No |
| Maksimum Bellek: | 4TB |
| Performans Sınıfı: | Yüksek Kalite |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | MRDIMM, RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 2 |
| Soğutucu Sayısı: | 6 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | AI / Deep Learning, AI Inference, Enterprise Applications, Enterprise Server, GPU Server, High-performance Computing (HPC), High End Enterprise Server, Visual Computing, Visualization/Simulation |
| Uygunluk: | Server |
| Wi-Fi Desteği: | None |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, Windows Server |
| Ürün Modeli: | XV24-SU0-AAJ1 |
| İşlemci Kod Adı: | Granite Rapids, Sierra Forest |
| İşlemci Soketi: | E2 (LGA 4710) |
| İşlemci Türü: | Xeon 6 SoC, Xeon 6500 w/ P-cores, Xeon 6700 w/ P-cores |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | Yes |





